Na deze basiscursus is het mogelijk om verder te gaan met de vakopleiding Indesign/Illustrator/Photoshop. Ook is het mogelijk om de beroepsopleiding Grafisch Ontwerper te gaan volgen. Deze basiscursus sluit goed aan als vooropleiding.
Altijd al met Photoshop willen werken? Na het volgen van deze korte klassikale basiscursus Photoshop kun je starten met het bewerken en aanpassen van foto’s in Photoshop.
Deze cursus is speciaal bedoeld voor mensen die in korte tijd een goede basiskennis willen behalen. Omdat deze cursus alleen klassikaal te volgen is ben je verzekerd van persoonlijke aandacht.
Hoe is de basiscursus Photoshop opgebouwd.
Deze cursus is verdeeld over 4 lessen (1 maand) van 3 uur. Na elke les krijgt de student een opdracht mee om thuis te maken. Hierdoor ga je direct thuis met het programma aan de slag.
Tijdens deze cursus gaan we aan de slag met het bewerken van foto’s in Photoshop. De mogelijkheden in dit programma zijn eindeloos. De nadruk van deze cursus zal op de volgende onderwerpen liggen.
- Verschillen in resolutie en DPI
- Het werken in verschillende lagen
- Correcties aanbrengen
- Foto’s samenvoegen
- Kleur
- Bestandsformaten
Voordelen
- Kleine lesgroepen
- In 4 lessen al met Photoshop werken
- Elke week huiswerk wat besproken wordt
- Les van praktijkdocenten
- Elke maand te starten
- Ook als op maat training voor groepen (min. 6 personen)
Deze cursus in de zomervakantie volgen?
In de maanden juni of augustus is het mogelijk om deze cursus als zomercursus te volgen. Zo kun je direct na de zomervakantie aan de slag met Adobe Photoshop.