(dag- of avondopleiding MBO niveau)
Time Management cursus
Time is ook hier “big” money!
Hoe vaak hoor je het niet in je omgeving? “Het spijt mij, ik heb geen tijd.” Soms wordt het alleen maar gezegd om iets onplezierigs niet te hoeven doen of van een ongewenste uitnodiging af te komen.
Door jouw werkwijze beter te structureren en te organiseren leren wij je een hoger rendement uit jouw kostbare tijd te halen.
Het leerdoel van deze opleiding is drieledig. De student leert zijn eigen tijdsbesteding te analyseren.
Men leert mogelijkheden te herkennen over hoe de eigen tijdsbesteding verbeterd kan worden en men leert een persoonlijk tijdsbeheersplan opstellen.
Iedereen leert voor zijn eigen tijdsbesteding een in de praktijk toepasbare benadering te kiezen, die is aangepast aan de specifieke eisen van eigen werk en eigen persoonlijkheid. Het persoonlijk tijdsbeheersplan dient tevens als eindtoets van deze vakopleiding “Time management”.
Deze opleiding, die in klein groepsverband wordt gegeven, kost dus relatief gezien geen tijd, maar levert juist tijd op! Differentieel voordeel: Heb je minimaal 80% van de lessen gevolgd en ben je niet geslaagd, dan kun je kosteloos de benodigde lessen volgen ter voorbereiding op het volgende examen.
* Wij vinden het belangrijk dat je een goede studiekeuze maakt, daarom kun je altijd een gratis en vrijblijvend informatief gesprek aanvragen met een studieadviseur. Wij kunnen je ook een proefles aanbieden.